Клінічні дослідження

«Ефективність і безпека ПревалінТМ Алерджи в терапії алергічного риніту»

М. Москва, ФГБУ «ГНЦ Інститут імунології» ФМБА Росії, під керівництвом д.м.н., проф. Лусс Л.В., 2012 (n=30, пацієнти, що страждають цілорічним алергічним ринітом не менше 2 років)

 

Резюме:  Превалін ТМ Алерджи захищає слизову оболонку порожнини носа від контакту з причинно-значимими алергенами і може застосовуватися як монотерапія цілорічного алергічного риніту

Повний текст дослідження

 

«Оцінка клінічної ефективності препарату ПревалінТМ Алерджи при лікуванні сезонного алергічного риніту (у комплексній терапії)»

"Інститут імунології та алергології", Москва, 2013, проф. Л.В. Лусс і соавт., n=30*

 

Резюме: ПревалінТМ Алерджи  може застосовуватися у лікуванні сезонного алергічного риніту як у комплексній терапії, так і в монотерапії у пацієнтів з легкою і средньою важкістю алергічного риніту. Включення ПревалінТМ Алерджи в комплексну терапію сезонного алергічного риніту сприяє швидшому досягненню клінічного ефекту стандартної терапії і знижує потребу в додатковому призначенні фармакотерапії.

Повний текст дослідження

 

«ПревалінТМ Алерджи у лікуванні сезонного алергічного риніту»

Э.Б.Белан, Е.Л.Рудобаба, А.А.Паніна, Т.Л.Садчикова, П.П.Несміянов
*ГБОУ ВПО «Волгоградський державний медичний університет» Мінздрава РФ
**МУЗ «Консультативно-діагностична полікліника №2» м.Волгограда
15.03.2013
 

Резюме: Превалін ТМ Алерджи прискорює настання клінічного ефекту від вживання протиалергічної терапії (у 2 рази в порівнянні з контрольною групою). ПревалінТМ Алерджи скорочує потребу в назальних ГКС (у 2,8 разу) і антигістамінних препаратах (у 3,4 разу).

 

 

 

Повний текст дослідження

 

«Дослідження реологічних якостей ПревалінТМ Алерджи та здатності утворювати бар'єр»

Резюме: Дані реологій свідчать про те, що спрей є надзвичайно в'язким. Його в'язкість залежить від швидкості струшування.
В'язкість зростала з 0,08 Па.с до 100 Па.с при низькій швидкості струшування, що говорить про те, що спрей перетворювався на гель за 1 сек. 
Спрей продовжував перетворюватися на гель в і подальшому, впродовж наступних 3-х хвилин доки в'язкість не досягла свого максимуму.
 

ПревалінТМ Алерджи формує стійкий бар'єр від алергенів протягом 8 годин

Резюме: Конфокальна мікроскопія продемонструвала, що гранули пилку осідали на поверхні гелю і не проникали через нього як при використанні гелю на скляній поверхні, так і на язиці свині. 

Зовнішній вигляд системи пилок/гель/поверхня залишався стабільним впродовж 8 годин, без будь-яких змін в зовнішньому вигляді мікрофагів пилку/спрею/поверхні.

Повний текст дослідження

 

«Подвійне сліпе рандомізоване контрольоване для плацебо пілотне клінічне дослідження для оцінки безпеки та ефективності технології «Насья» препарату Превалін у зниженні симптомів алергічного риніту при провокації алергенами кліща домашнього пилу»

In-house study, 2012

Ефективний проти алергії на домашніх пилових кліщів

Mean TNSS - показник Загальної Суми Балів Симптомів

Minutes after allergen challenge - хвилини після провокації алергенами

Резюме: Значна різниця між контрольною та експериментальною групою за оцінкою Загальної Суми Балів Симптомів була відмічена вже через 30 хвилин після провокації алергеном.

Повний текст дослідження