Превалін™ Алерджи у лікуванні алергічного риніту

УВАГА! Інформація призначена для фахівців! (медичних і фармацевтичних установ, медичних і фармацевтичних працівників (лікарів, провізорів, фармацевтів)

 

Стандартна схема лікування алергічного риніту складається з трьох рівней: припинення контакту з алергеном, медикаментозна терапія та алергенспецифічна імунотерапія.

 • Припинення контакту з алергеном є найбільш ефективним та результативним кроком у лікуванні, але його водночас складно реалізувати.
 • Медикаментозна терапія має ряд побічних ефектів і протипоказань. Застосування антигістамінних чи кортикостероїдних препаратів дозволяє усунути симптоми на деякий час, але ці препарати не можуть забезпечити повний захист пацієнта від впливу алергенів. Пацієнти продовжують страждати від недуги при повному дотриманні режиму фармакотерапії.
 • Алергенспецифічна імунотерапія (АСІТ) - ефективно полегшує симптоми алергії і продовжує тривалий вплив після завершення лікування. Але вона ефективна лише у пацієнтів з підвищеною чутливістю до обмеженого спектру алергенів та повинна проводитися лише високопрофесійним фахівцем.

У зв'язку з цим на перший план у ефективному лікуванні виходять бар'єрні методи лікування алергічного риніту.
Фундаментальний науковий підхід використання бар'єру для захисту слизової оболонки вже добре досліджений і доведений науковцями1.

Тому, ПревалінТМ Алерджи завдяки своїй унікальній запатенованій формулі є інноваційним засобом, який сприяє ефективному усуненню симптомів алергічного риніту як при перших симптомах захворювання, так і при дуже розвинутій симптоматиці алергічного риніту.

ПревалінТМ Алерджи відрізняється від традиційних засобів проти алергії принципом своєї дії

ПревалінТМ Алерджи - це гелеподібний назальний спрей, який завдяки своїй унікальній тиксотропній формулі:

 • блокує алергени на слизовій носа та зупиняє їх проникнення в організм
 • сприяє видаленню алергенів зі слизової носа природним шляхом
 • створює якнайтонший гелевий бар'єр, що перешкоджає проникненню алергенів в організм та розвитку алергічної реакції 

Як результат - алергічна реакція не розвивається

ПревалінТМ Алерджи має унікальну запатентовану тиксотропну формулу:

ПревалінТМ Алерджи - це гелеподібний спрей для місцевого застосування.
Бар'єрна дія ПревалінТМ Алерджи обумовлена тиксотропною формулою – особливою комбінацією масел і емульгаторів Насья (NasyaТМ), яка при інтенсивному струшуванні трансформується з гелеподібної форми в рідку для більш легшого розпилення у носовій порожнині. 

При осіданні на слизовій оболонці носа ПревалінТМ Алерджи переходить у свій первісний гелеподібний стан для формування непроникного бар’єру для алергенів.

Застовування ПревалінТМ Алерджи

До контакту з алергеном та при перших ознаках алергії (мал.1)

При перших ознаках алергії - ПревалінТМ Алерджи зупиняє подальший розвиток симптомів і алергічна реакція припиняється.
До контакту з алергеном - ПревалінТМ Алерджи запобігає запуску алергічної реакції і симптоми алергічного риніту не розвиваються.

 

При повністю розвинутих симптомах алергічного риніту ПревалінТМ Алерджи можна призначати:

 • як монотерапія у разі легких форм алергічного риніту1
  У 73,3% випадків ПревалінТМ Алерджи показав ефективність як монотерапія алергічного риніту
 • при комплексній терапії алергічного риніту1
  Включення ПревалінТМ Алерджи в комплексну терапію сезонного алергічного риніту сприяє швидшому досягненню клінічного ефекту (на 2 дні раніше контрольної групи) і знижує потребу в додатковому призначенні фармакотерапії (46,6% основної групи відмовилися від стандартної терапії).

ПревалінТМ Алерджи у своєму складі містить тільки НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

У своєму складі ПревалінТМ Алерджи МАЄ тільки НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИ. Він НЕ містить антигістамінних, стероїдніх компонентів та консервантів.

Основні складові: 

* бентоніт, ксантова камідь: формують тиксотропний гель та забезпечують створення бар'єру
* кунжутна олія: олійний компонент, має вітаміни А і Е , які регенерують слизову оболонку та полегшують відчуття сухості у носі, а також сприяють вільному та більш активному руху війчатого епітелія

Завдяки своєму складу та особливій формулі ПревалінТМ Алерджи:

 • НЕ містить антигістамінних і стероїдних компонентів
 • НЕ проникає у кров та НЕ впливає на організм
 • НЕ має побічних ефектів та протипоказань
 • НЕ викликає сонливість
 • НЕ висушує слизову оболонку носа

ПревалінТМ Алерджи починає свою роботу вже через 3 хвилини та діє до 6 годин2

 • ПревалінТМ Алерджи трансформується в гель миттєво. Протягом 3 хвилин в'язкість гелю досягає свого максимуму. Дані реологій свідчать про те, що спрей є надзвичайно в'язким. Його в'язкість залежить від швидкості струшування. В'язкість зростала з 0,08 Па.с до 100 Па.с при низькій швидкості струшування, що говорить про те, що спрей перетворювався на гель за 1 сек. Спрей продовжував перетворюватися на гель і в подальшому, впродовж наступних 3-х хвилин, доки в'язкість не досягла свого максимуму.
 • ПревалінТМ Алерджи формує стійкий бар'єр від алергенів протягом 8 годин.Конфокальна мікроскопія продемонструвала, що гранули пилку осідали на поверхні гелю і не проникали через нього як при використанні гелю на скляній поверхні, так і на язиці свині. Зовнішній вигляд системи пилок/гель/поверхня залишалася стабільною впродовж 8 годин без будь-яких змін у зовнішньому вигляді мікрофагів пилку/спрея/поверхні.

ПревалінТМ Алерджи має високий профіль безпеки:

Завдяки виключно місцевій дії і відсутності проникнення в системний кровотік, ПревалінТМ Алерджи не має протипоказань, побічних дій і не викликає звикання. Тому можливе тривале вживання ПревалінТМ Алерджи у період всього терміну дії алергену.

ПревалінТМ Алерджи не вимагає заміни і може комбінуватися з будь-якими іншими препаратами системної і місцевої дії.

ПревалінТМ Алерджи дозволений до вживання всіма групами населення: вагітним, жінкам, які годують груддю, дітям та спортсменам.

ПревалінТМ Алерджи має 2 форми випуску:

 • Превалін ТМ Алерджи (20 мл) - для дорослих і підлітків з 12 років (140 доз - на 1 місяць регулярного застосування)
  Об'єм розпилення 0,14 мл
 • Превалін ТМ Алерджи Кідс (20 мл) - для дітей з 6 років (240 доз - на 1 місяць регулярного застосування)
  Об'єм розпилення 0,07 мл

ПревалінТМ Алерджи захищений європейськими патентами:

Превалін ТМ Алерджи захищений європейським патентом (EP 1 343 472 B1)

Превалін ТМ Алерджи має запатентовану німецьку технологію розпилювача спрея ProTip, яка забезпечує стерильність препарату без використання консервантів.
Система Pro Tip:

 • захищає носик спрею від забивання
 • запобігає попаданню мікробів у флакон

1«Ефективність і безпека ПревалінТМ Алерджи в терапії алергічного риніту», м. Москва, ФГБУ «ГНЦ Інститут імунології» ФМБА Росії, під керівництвом д.м.н., проф. Лусс Л.В., 2012

2 In vitro дослідження реологічних характеристик ПревалінТМ Алерджи та його здатності формувати бар'єр, in-house study, 2012