Підходи до лікування алергії

Традиційна схема лікування алергічного риніту складається з трьох рівней:

  1. Припинення контакту з алергеном
  2. Медикаментозна терапія
  3. Алергенспецифічна імунотерапія (АСІТ)

Припинення контакту з алергеном є найбільш ефективним та результативним кроком у лікуванні, але він дуже складно реалізується. 

Медикаментозна терапія має ряд побічних ефектів і протипоказань. Застосування антигістамінних чи кортикостероїдних препаратів дозволяє усунути симптоми на деякий час, але ці препарати не можуть забезпечити повний захист пацієнта від впливу алергенів. Пацієнти продовжують страждати від недуги при повному дотриманні режиму фармакотерапії.

Алергенспецифічна імунотерапія - ефективно полегшує симптоми алергії і продовжує тривалий вплив після завершення лікування. Але вона ефективна лише у пацієнтів з підвищеною чутливістю до обмеженого спектру алергенів та повинна проводитися лише високопрофесійним фахівцем.

ПревалінТМ Алерджи відрізняється від традиційних засобів проти алергії
принципом своєї дії.

Традиційні ліки від алергії борються з симптомами алергії на хімічном рівні, а ПревалінТМ Алерджи діє безпосередньо в місті виникнення алергічної реакції - на слизовій оболонці носа та усуває саму причину виникнення симптомів алергічного риніту.


ПревалінТМ Алерджи блокує проникнення алергенів в організм і запобігає розвитку алергічної реакції. 

ПревалінТМ Алерджи - це інноваційний підхід, який ефективно вирішує проблему припинення контакту з повітряними алергенами і постійно захищає слизову оболонку носа від проникнення алергенів і розвитку алергічної реакції.

Превалін™ Алерджи починає свою роботу через 3 хвилини 1

Порівняння Превалін™ Алерджи з іншими засобами проти алергії 

1. Гель досяг своїх максимальних властивостей за 3 хвилини, Джерело: In vitro дослідження реологічних і бар'єрних властивостей Превалін, дослідження в лабораторних умовах, 2012 рік